+48 608 501 792

biuro@te-wa.pl

facebook

O FIRMIE

o firmie

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe TEWA Technologie Wibroakustyczne Sp. z o.o.

jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi w dziedzinie akustyki budowlanej, przemysłowej i środowiskowej.

Nadrzędnym celem Spółki jest stałe rozwijanie i doskonalenie działalności produkcyjno-usługowej oraz innowacyjno-wdrożeniowej w zakresie ochrony środowiska przed hałasem i drganiami jak również eliminacji zagrożeń wibroakustycznych w przemyśle.

Jednym ze strategicznych celów Spółki jest prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej dla potrzeb przemysłu celem ograniczenia niekorzystnych zjawisk wibroakustycznych występujących podczas realizacji procesów produkcyjnych i technologicznych.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu oraz branży budowlanej umożliwiające stworzenie przyjaznego klimatu akustycznego w środowisku pracy i wypoczynku człowieka.

Spółka „TEWA” oferuje nowoczesne i efektywne technologie wibroakustyczne w oparciu o własne autorskie pomysły jak również w oparciu o najlepsze systemowe rozwiązania, dostępne zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Wybierając TEWA otrzymujesz

NAJWYŻSZĄ
jakość

KRÓTKI TERMIN
realizacji

NOWOCZESNĄ
technologię

ZOBACZ OPINIE O FIRMIE

W naszej wizytówce Google możesz sprawdzić opinie Klientów TEWA o świadczonych przez nas usługach.

logo Google